Pakiet pomocy drogowej do ubezpieczenia auta

Pomoc drogowa jest świetnym sposobem na zapewnienie bezpieczeństwa Tobie i Twojej rodzinie. Nigdy nie wiadomo kiedy możesz przebić oponę lub rozładuje się akumulator. Dziś, wiele osób do własnej polisy ubezpieczeniowej kupuje pakiet assistance.

Dorzucenie pakietu pomocy drogowej do ubezpieczenia niesie ze sobą wiele korzyści. Niżej znajdziesz ewidencję najistotniejszych zalet.

Wartość. Sporo spółek zaoferuje niższe stawki jeśli do podstawowego ubezpieczenia interesant zakupi dodatkowo pakiet assistance.

Kontakt. Jeżeli masz problem ze swoim pojazdem skontaktuj się telefonicznie z technikiem. Nie musisz przeszukiwać danych katalogowych tyczących się usterki, reakcja eksperta będzie przeważnie szybka.

Usługi holownicze. W przypadku awarii samochodu na poboczu drogi pomoc drogowa pokryje koszty transportowania. Defektowe auto można zawieźć do wykwalifikowanego i certyfikowanego mechanika.

Przebita opona. Jeśli złapiesz gumę, zadzwoń! Serwisant przyjedzie, ściągnie uszkodzone koło i założy zapasowe.

Doładowanie akumulatora. Rozładowana bateria samochodowa to powszechna przyczyna kłopotów z samochodem. Może się to stać, kiedy zostawimy uruchomione światła.

Dostawa awaryjnego paliwa. Jeśli Twój zasobnik paliwa w czasie podróży okaże się pusty poproś technika, dowiezie on paliwo potrzebne do dalszej podróży.

Pakietami pomocy drogowej objęte są różne zdarzenia. W trakcie szukania właściwego pakietu skupiać uwagę należy na maksymalne korzyści. Wsparcie to pomaga kierowcą w najgorszych sytuacjach. Nawet gdy wiesz jak zmienić oponę istnieje szereg wielu innych wydarzeń, które mogą wystąpić.

Wpis napisany przy współpracy z laweta Radzionków